Μετά από 17 χρόνια το φεστιβάλ επιστρέφει εκεί από όπου ξεκίνησε - τον Δήμο Αθηναίων. Το Schoolwave 2024 θα γίνει στην Αθήνα στις 6 – 7 – 8 Σεπτεμβρίου. (Ναι, σωστά διαβάσατε, φέτος εκτάκτως θα γίνει τον Σεπτέμβριο). Ευχαριστούμε τον νέο Δήμαρχο Χάρη Δούκα και τους συνεργάτες του για τη θερμή υποδοχή. Stay tuned για περισσότερες λεπτομέρειες.
Φωτογραφία: Σταύρος Γιαγκάκης
Γραφιστικά: Παναγιώτης Βωβός